خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

توسط پيشکسوتان ورزش زورخانه اي

  کهن کسوتان و پیش کسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور در قالب تور گردشگری و ورزشی "عطر حبیب" با حضور در گلزار شهدای دارالسلام کاشان طی آیینی نهال پهلوانی و ایثار کاشتند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، کاروان کهن کسوتان و پیش کسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور با اجابت دعوت مدیریت سازمان دارالسلام شهرداری کاشان و به همت و موافقت علی دادگر، سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران با حضور در گلزارشهدای دارالسلام ادای احترام و تجدید میثاق کردند.

  بنابراین گزارش این کهن کسوتان و پیشکسوتان به نمایندگی از جامعه پهلوانی و زورخانه ای به عنوان حامیان سرو ایرانی در آستانه روز جهانی محیط زیست (16 تا 22 خرداد ماه 1395) در آیینی ارزنده اقدام به کاشت یک نهال سروایرانی درگلزار شهدای کاشان را کردند.

  گرامیداشت فرهنگ و آداب ایرانی با بازدید از خانه های تاریخی کاشان، آیین گلابگیری در قمصر پایتخت گل و گلاب ایران و نشست در سالن شکرریز با مسوولان اداره ورزش وجوانان از دیگر برنامه های تورگردشگری ورزشی یکروزه پیشکشوتان ورزش زورخانه ای با نام عطر حبیب در این شهرستان بود.

  خاطرنشان میگردد: فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به عنوان حامی سرو ایرانی (گونه محیط زیستی در معرض آسیب) از سوی وزارت ورزش و جوانان در راستای حفظ و حمایت از محیط زیست می باشد که برای تحقق اهداف این مهم به اجرای برنامه ها و فعالیت های مختلف می پردازد.

   

  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : پهلوانی ,زورخانه ,ورزش ,ایرانی ,محیط ,فدراسیون ,فدراسیون پهلوانی ,محیط زیست ,ورزش پهلوانی ,پیشوتان ورزش ,
  توسط پيشکسوتان ورزش زورخانه اي

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر